.

.

JIFAR Млади Деца Внатрешно Лизгалки за Деца, Прилагодлив Inlines Ролери со светне Тркала за Девојки и Момчиња, Затворен&Отворено игри со авијација Опрема

JIFAR Млади Деца Внатрешно Лизгалки за Деца, Прилагодлив Inlines Ролери со светне Тркала за Девојки и Момчиња,

мислење на клиентот:

DEN 1264.80
Достапност
Во достапна форма

Ја прилагодите големина : Нашето внатрешно ролери имаме 2 различни Унисекс големината(Мали -12 J-2 НАС и Средни -2-5 НАС) и боја може да бидат избрани за вашите деца, ве молиме бидете сигурни да се избере правилната големина преку проверка на дадените големина на табелата слики .И не заборавајте да се прилагоди на должината на компресорот со притискање на копчето пред носење, ќе најдете дека тоа е толку згоден за да ја работат, и за децата и младите може да се користат за многу години, иако нивните нозе растат. 8 Тркала, со боја на светлина : 8 Тркала Возвишеното, Шарени светилки во внатрешноста на тркала со авто-генерирање на енергија.Не батеријата е потребно.На тркала ќе биде да се блиц светло како осветлување гром во темно кога вашите деца тркалање.Издржливи и мазна : Рамка на нашето внатрешно скејт е направен од армирано-алуминиумска легура , 82 A СТП мазна тркала, ABEC-7 лежишта.Мека лагер обезбедува добар пот абсорбента способност, екстра соочи во предниот спречи дете прсти од повреда.На подарок и Внимание : Подарок : ќе добиете 1 бесплатно во торбата и парови на клуч кога ќе го примите внатрешно лизгалки.Внимание:ве Молиме заклучување на тркала по вашите деца користат внатрешно лизгалки ,со цел да се спречи тркала испаѓање.Искрена Служба : Ние имаме 100% доверба во нашите ролери ролери.Контактирајте со нас, ако вашето внатрешно ролери е скршен во 3 месеци, ние ќе го замени со нов пар за вас за слободни.Ако имате било какви прашања во врска со нашето внатрешно лизгалки, ние ќе среќно се приспособат и да работат со вас.Сите прашања ќе бидат решени во рок од 24 часа.За да ја подесите големината ве молиме притиснете и задржете го бела копчето од страна на скејт, да се повлече чевлите на должина како што треба, тогаш отпуштете го копчето за заклучување на.Шаване секое тркало да се провери оска стегање.Ако завртки/завртки дека обезбеди тркала се губат, затегнете ги со Мали хексадецимален клуч клуч вклучени во кутија.Ве молиме носат sock подолго од лизгалки за заштита на глуждот .Ролери треба да одговара безбедно, без да бидат премногу тесни или непријатно.Кога ќе се користи внатрешно лизгалки, ве молиме заклучување на тркала, со цел да се спречи тркала од паѓање.На Внатрешно Ролери е направен од високо-перформанси ABCD-7 исклучете лежишта, за да се обезбеди непречено и удобно возење.Додека во замав сопирање, што може лесно да се свртиме на тркала насока и звуците на кочница обично ги потсетам во претпазливост државата за да се спречи повреда.Вашиот расте мало дете ќе љубов нов пар на лизгалки, кои се и прилагодлив и ќе трае многу скејт сезони!.Повеќе Карактеристики со нашето внатрешно Ролери : .Постојат 4 тркала за да се лизга со интегрирани алуминиум легура стапка фиксна.Тркалата може флеш светла додека тркалање, вашите деца ќе го сакам овој дизајн, дефинитивно. 1. Ние високо го сугерира изборот на големината според вашите деца нога должина, за големината може да се разликува кај различни брендови. 2. Носете соодветна дебелина на чорапи за да ги задржи нозете и поместена лагер тесни. 3. Пошироката нозе, расте нозе, или половина големини ви препорачуваме да одат на една големина. 4. Ве молиме проверете ја големината повторно со нашата големина на табелата пред да нарачате.Мали Деца (12 J-2 НАС).Среден – Млади, Тинејџерите (2-5 НАС).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите