.

.

Новороденче 4pcs Поставите Облека Шарени Качулка со Romper Jumpsuit+ Шарени Долги Панталони и Капа

Новороденче 4pcs Поставите Облека Шарени Качулка со Romper Jumpsuit+ Шарени Долги Панталони и Капа

мислење на клиентот:

DEN 178.80
Достапност
Во достапна форма

Памук Смеса.Материјал : Памук смеса.Повод : Dressy, Секојдневно, Одмор и одговараат за излегување на фотографијата.Шарени дизајн и класичната боја за да се направи оваа облека повеќе модата.Совршен за бебе Божиќ, Нова Година облека, секојдневно повик, пижами, доаѓа дома облека.Пакет се вклучени : 1x Romper + 1x Шарени Панталони+1x Шапка.Големина 70 Биста*2 23cm Врвот должина 35cm Панталона Должина 39cm Возраст 0-3М Големина 80 Биста*2 24cm Врвот 37cm должина Панталона Должина 42cm Возраст 3-6 M Големина 90 Биста*2 25cm Врвот должина 39cm Панталона Должина 45см Возраст 6-12 M Големина 100 Биста*2 26cm Врвот должина 41cm Панталона Должина 48cm Возраст од 12-24 M Сакате да имате среќен шопинг, имајте пријатен ден! ~^о^~.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите