.

.

Романтични Денот на Вљубените Суичери за Жените Секојдневен О-Вратот Срцето Печатени Лабава Pullover Кошули Неколку Блузи

Романтични Денот на Вљубените Суичери за Жените Секојдневен О-Вратот Срцето Печатени Лабава Pullover Кошули

мислење на клиентот:

DEN 54.96
Достапност
Во достапна форма

Вие ќе добиете пофалби кога ќе се носат оваа sweatshirt. 【Услуги на клиентите】-Нашата продавница обезбедува различни капи/маици/блузи/фустани/чевли/очила/детска облека, како и tablecloths/приврзоци и други домашни декорации.Рака мие или машина за перење со ниска температура се препорачува, Рака мие ќе биде подобро.Висат или линија сува, не кајгана.Тоа е погоден за мајки, девојки, сопруги, и соучениците.Совршен за повик, датира, се случува надвор, партија, патување, канцеларија и на отворено.Мора да го имате во вашиот гардеробер, одговара за вашиот секојдневно носење.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите