.

.

STAEDTLER FIMO 8039 02 ST Моделирање Глина

STAEDTLER FIMO 8039 02 ST Моделирање Глина

мислење на клиентот:

DEN 908.40
Достапност
Во достапна форма

FIMO Деца рерна-стврднување моделирање глина лента со алатки во собата. 10-парче лента со алатки со алатки наменети за деца.Особено меко моделирање глина.Paintable позадина сцена од внатрешноста на картон ракав.Resealable кутија - идеални за складирање.FIMO Деца лента со алатки поставите вклучувајќи FIMO Деца мека моделирање глина и алатки.Идеален за децата да се лесно да се создаде и да се истражуваат еден нов свет на игра.Вклучува обновливи јасно кутија.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите