.

.

Преносни Биро Шетач Табела Фан Мини Рачни Фан Лични Ладење Електричен Вентилатор

Преносни Биро Шетач Табела Фан Мини Рачни Фан Лични Ладење Електричен Вентилатор

мислење на клиентот:

DEN 347.76
Достапност
Во достапна форма

Увоз. ❆【Мала, но моќна】 ќе бидете изненадени од тоа колку моќна на рачни фан е да се споредат тоа е мала големина, мини фан се вградени со чист бакар направени brushless мотор кој може да го поддржи фан работи со голема брзина за да се произведе супер силен ветар, може да се почувствува дури ветре 7ft далеку од тоа. ❆【Широка примена】 Оваа џеб фан може да произведе моќна природа правец да се излади надвор брзо и задржи секогаш е кул, тоа е совршен за користење при патување, земете одење, џогирање, чекаа во ред, прави спорт, итн, тоа исто така идеална помошник да се исуши сочинуваат спреј, јас ветувам оваа мала човек ќе биде вашиот најдобар партнер за време на ова топло лето. ❆【ПРЕНОСНИ се СПРАВИ со】 : Пренослив дизајн, мали димензии, лесно можете да го носат надвор, многу погодна за домови, канцеларии, отворено излети, итн.На лето, само притиснете на прекинувачот да уживаат во воздухот-кул, е вашиот летен живот е најдобар партнер. ❆【ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ & ЗАШТЕДА на ЕНЕРГИЈА 】 : Ниска Потрошувачка на Енергија исто како на потрошувачката на енергија на сијалица.Не ножеви изложени нема можност да се повредат луѓето и целосно безбеден за користење од страна на деца или домашни миленици. ❆【ОДГОВАРА】 : клима уред преносни прозорец фан единица ac ладилници порталот ventilador windows кулер мини мала соба гаража aire acondicionado portatil мочуриште црна и декер evaporative лични airconditoner климатизери 2 rv термостати за дома затворен климатизација ѕид монтирани став habitaciones патио фанови отворено кампување спалната соба ладење спиење моќ ductless издувните dehumidifiers подруми со потрошувачка црево 8000. ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ""VIVIYY"" ПРОДАВНИЦА ❆ Служба : Ние обезбедуваме брза размена на услуги за вашата купување, пратете ни е-маил ако не сте задоволни со производот.Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа со соодветно решение. ❄ Производи Карактеристики : ❄ Созд лична ладење зона ❄Силен ветар но Тивко работење ❄ Изберете од 3 брзини и прилагодување на струење ❄Преносни и издржливи Лето фанови ви даде до 4-6 часа ладење време ❄ Ниска потрошувачка на енергија.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите