.

.

Froiny 10pcs Мини Дрвен Чекан Занает Дрво Mallet Деца Удар Играчка Морски Школки Дрво Кожа Накит Алатка за Правење

Froiny 10pcs Мини Дрвен Чекан Занает Дрво Mallet Деца Удар Играчка Морски Школки Дрво Кожа Накит Алатка за Правење

мислење на клиентот:

DEN 264.72
Достапност
Во достапна форма

Безбедно да се користи : дрвена чекан за чоколадо е ,не burrs, животната средина нетоксични бои.тоа е безбедно за возрасни и за деца.Она што ќе добиете : пакетот вклучува 10 парчиња дрвени mallet, доволни количини за долго време да се користи.Издржлив материјал : овие школка додатоци се изработени од дрво со готови, издржлив и не е лесно да се скрши.Голема образование играчки : можат да бидат применети за кожа занает, накит правење занаети, исто така можете да ги споделите со вашите пријатели или семејства.Им помогне на момчињата и девојчињата се подобри својата рака координација око, умешност и алчни способност, да се зајакне нивната рака сила и да се стимулира нивната creativit.Лесен за користење : со нашите мини дрвен чекан, можете да ги користите со breakable срце или попуштат школки на , hummer и други морски школки лесно, и зачувајте го вашето време и напори.Спецификација : Боја : Како Што Е Прикажано.Пакет се Вклучени : 1 PC Мини Дрвен Чекан.Големина : Една Големина.Материјал : Дрво.Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Поради рачни мерења на локации, може да се 1-2mm грешка во големина.Ви посакувам среќен шопинг!.

Клучни карактеристики

Color:
As Shown.
Package Included:
1PC Mini Wooden Hammer.
Size:
One Size.
Material:
Wood.
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
Due to manual measurement, there may be 1-2mm error in size. Wish you a happy shopping! :

Им се допаѓа и на купувачите