.

.

За Chevy / За GMC C / K 10 Камион 90-93 / Приградски / Палто / Yukon 92-93 Паркинг Сигнал Светлина Rh НИ Патникот Страна Сива Композитни Светлата Собрание

За Chevy / За GMC C / K 10 Камион 90-93 / Приградски / Палто / Yukon 92-93 Паркинг Сигнал Светлина Rh НИ Патникот

мислење на клиентот:

DEN 789.84
Достапност
Во достапна форма

ОЕМ споредливи дизајн за да се обезбеди структурни fitment и сила.Точно замена за фабрика ОЕМ единица, без модификација е потребно.Собранието ги исполнува или го надминува DOT & SAE стандарди.Светлата собранието со крушка или светлата собранието со сијалицата + штекер вклучена во прилог страна маркер/парк јачина на светилка.Сликата може да се Лево или Десно за демонстрација цел само.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите