.

.

Гениј Алатки 3/8 д-Р 9/32 Хексадецимален Малку Штекер 50mmL - 310+3128

Гениј Алатки 3/8 д-Р 9/32 Хексадецимален Малку Штекер 50mmL - 310+3128

мислење на клиентот:

DEN 99.84
Достапност
Во достапна форма

МАЛКУ SOCKET - 3/8" д-Р 9/32"" Хексадецимален Малку Штекер 50mm L.СПЕЦИФИКАЦИЈА - вкупна должина од 50mm (или 1.97 Инчи).ИЗДРЖЛИВИ МАТЕРИЈАЛИ - Изработени од High Speed Челик за голема сила и издржливост додека има анти-корозивни својства.АЛАТКА ОРГАНИЗАЦИЈА Големини се печат за постојан и лесно идентификување на големината.СИГУРНИ И ЕФЕКТИВНИ - Нашата Малку Приклучоци се безбедно прилог, меѓусебно, и се направени за да се справи со ригорозни потребите на професионални техничари.Гениј Алатки 3/8" д-Р 9/32"" Хексадецимален Малку Штекер 50mm L - 310+3128.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите