.

.

iBasingo Титаниум Тава Пан Сет со Виткање се Справи со Отворено Кампување Тенџере Супа Сад Тава Хаос Комплет Ultralight Садови за Пикник Патување Backpacking

iBasingo Титаниум Тава Пан Сет со Виткање се Справи со Отворено Кампување Тенџере Супа Сад Тава Хаос Комплет

мислење на клиентот:

DEN 695.76
Достапност
Во достапна форма

● 3 во 1 садови сет : секој дел може да се вклопат во другиот дел.Мал лонец може да се вклопат во големо тенџере, 2 садови може да се вклопат во тавата.Тоа е многу практично да се спроведат. ● Повеќенаменски : Што може да се готви се размена на инстант тестенини со тенџере, исто така, може да се направи супа и друга храна ви се допаѓа.Тава може да се користи како покритие за тенџере кога сте готвење.Ги исполнуваат повеќето од вашите потреби надвор во активности на отворено. ● Шари дизајн на тава : ова можете да го користите пан да срј говедско месо бифтек, срј јајце, срј леб, итн.Кога ќе се пржење, храната ќе биде рамномерно загревање и одржување подобар вкус, намалување на храна лепење дното becasue на шари дизајн. ● Совршен за патување, кампување & секојдневна употреба : не само што можете да ги користите за кампување, пикник, но исто така може да го користите за дома, кујна, дневна употреба. ● Намалување на вашиот товар : Тоа доаѓа со хаос торба така што ќе може лесно да ги носат за време на патување.Вие нема да бидете свесни за нив, освен ако не ги користите.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите