.

.

KSTEE Рептил Светлина Стојат, Слетување Светилка Stand, Прилагодлив Слетување Светлина Светилка Stand Заградата за Пет Влекачи Желка Spider Стоножка

KSTEE Рептил Светлина Стојат, Слетување Светилка Stand, Прилагодлив Слетување Светлина Светилка Stand Заградата

мислење на клиентот:

DEN 844.56
Достапност
Во достапна форма

Рептил Светлина Стојат, Направени на квалитетот метал материјал, анти-деформација, анти- ' рѓа, цврсти и издржливи.Прилагодлива висина и ширина, ги задоволат вашите различни потреби.Слетување Светилка Stand-Отстранлив, лесен за инсталација и употреба.Со фиксни жица обвивка, може да се користи за да се поправи жица.Погоден за домашни миленичиња влекачи, како желка, стоножка, пајакот, итн. 1.Направени на квалитетот метал материјал, анти-деформација, анти- ' рѓа, цврсти и издржливи.2.Прилагодлива висина и ширина, ги задоволат вашите различни потреби.3.Отстранлив, лесен за инсталација и употреба.4.Со фиксни жица обвивка, може да се користи за да се поправи жица.5.Погоден за домашни миленичиња влекачи, како желка, стоножка, пајакот, итн.Карактеристики : Материјал : metal Color : black Adjustable висина : Околу. 40-64cm/15.7*25.2 in Adjustable ширина : Прибл. 22-30cm/8.7*11.8 in Base големина : Прибл. 15*9cm/5.9*3.5 in Packing Листа : 1*Светлина base2*Bracket1*Rod3*Фиксна ротари knob.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите