.

.

Рептил Светилка Stand,Прилагодлив Телескопски Слетување Греење Светилка Носителот Заградата за Влекачи Желка Стоножка Spider Стакло Терариум Култура Соба Аквариум

Рептил Светилка Stand,Прилагодлив Телескопски Слетување Греење Светилка Носителот Заградата за Влекачи Желка

мислење на клиентот:

DEN 729.36
Достапност
Во достапна форма

【Квалитетен Материјал】Направени на квалитетот метал материјал, анти-деформација, анти- ' рѓа, цврсти и издржливи. 【Висина за 40-64cm&Ширина 22-30cm】Прилагодлива висина и ширина, ги задоволат вашите различни потреби. 【Лесно да се Одржи】Отстранлив, лесен за инсталација и употреба. 【Со фиксна жица обвивка】Може да се користи за да се поправи жица. 【Погоден за домашни Миленичиња Влекачи】Рептил светлина стојат прибор,Погодни за домашно Милениче Влекачи како желка, стоножка, пајакот, итн.Карактеристики : Материјал : metal Color : black Adjustable висина : Околу. 40-64cm/15.7*25.2 in Adjustable ширина : Прибл. 22-30cm/8.7*11.8 in Base големина : Прибл. 15*9cm/5.9*3.5 in Packing Листа : 1*Светлина base2*Bracket1*Rod3*Фиксна ротари knob.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите