.

.

АЛФА InternationalH-994 Горниот Капак Knob Пролет за Hobart Месо Slicers

АЛФА InternationalH-994 Горниот Капак Knob Пролет за Hobart Месо Slicers

мислење на клиентот:

DEN 2205.60
Достапност
Во достапна форма

Замена на дел за Hobart месо slicers.Се вклопува во модели 2612, 2712, 2812, 2912. Го Заменува Hobart # 437994. Произведено во САД.АЛФА Горниот капак knob пролет е замена на дел за Hobart месо slicers и се вклопува во модели 2612, 2712, 2812, 2912. Го Заменува Hobart # 437994. Произведено во САД.АЛФА Меѓународниот е водечки провајдер на замена Храна Првично Делови и Ресторан Опрема на службата за Храна индустрија.Стотици Синџир Супермаркети и Ресторани доверба АЛФА производи секој ден.Висок квалитет замена дел и храна првично опрема по пристапни цени.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите