.

.

EuisdanAA Пластични Вештачки Аквариум Растенијата Оркестарот Украс, Виолетова/Бела( Ornamento plástico де ла decoración де ла planta del acuario Вештачки, púrpura / Бланко

EuisdanAA Пластични Вештачки Аквариум Растенијата Оркестарот Украс, Виолетова/Бела( Ornamento plástico де ла

мислење на клиентот:

DEN 1896.00
Достапност
Во достапна форма

Име На Производ : Аквариум Пластични Растенијата; Материјал : Пластика, Керамика.Основната Големина (Прибл. ) : 11.3 x 4 x 1.3 см / 4.4" x 1.6" X 0.5" (L*W*T).Вкупната Висина (Прибл.) : 21cm / 8.3"; Главна Боја : Виолетова Материјал : plástico, cerámica Tamaño де ла база (aprox.) : 11,3 x 4 x 1,3 cm / 4,4" х 1,6" X 0,5" (L * W * T) Altura вкупно (aprox.) : 21 см / 8,3"; Боја на директорот : púrpura y blanco Peso : 10g Contenido del paquete : 1 x planta де plástico де acuario.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите