.

.

1/4 Штекер Клуч Хексадецимален Штекер Клуч L Облик L Клуч За Работилница

1/4 Штекер Клуч Хексадецимален Штекер Клуч L Облик L Клуч За Работилница

мислење на клиентот:

DEN 179.76
Достапност
Во достапна форма

Тоа ќе биде одлична корисна алатка дома, гаража, работилница за метал, дрво работници, градители,техничар, итн.Се справи со многу е лесно и удобно да зафат, L-облик дизајн ви помага да заштедите многу енергија и кога ќе го користите.Клуч е направен од силна 08 F железо, со висока цврстина, голема цврстина и парична казна изработка, многу цврсти и издржливи да ја користите. 1/4inch тип клуч е погодна за многу шрафцигер битови, така што може да се користи за да се вози многу различни видови на завртки.Клуч е дизајниран да се земе шрафцигер малку и може да се користи како погодно шрафцигер.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите