.

.

AC190-240V ЛЕР Напојување IP68 Заштита Ниво Префрлување Напојување LED Лента Возачот Индустриски Материјали CTN Серија[24V]

AC190-240V ЛЕР Напојување IP68 Заштита Ниво Префрлување Напојување LED Лента Возачот Индустриски Материјали

мислење на клиентот:

DEN 1036.80
Достапност
Во достапна форма

¡¾STABLE&ЕФИКАСЕН¡¿ 60 W максимална излезна моќност, висока ефикасност, стабилни перформанси и добра сигурност. ¡¾EXCELLENT ИЗОЛАЦИЈА¡¿ Одлична изолација перформанси, висока dielectric сила, IP68 заштита ниво. ¡¾PROTECTIVE СЛОЈ¡¿ површината е елоксирани, анти?корозија, водоотпорен , носат?отпорен и издржлив. ¡¾OUTPUT ПОДАТОЦИ¡¿ Карактеристики 98% излезниот напон точноста и 100m Vp?стр излез бран на бучава. ¡¾ALUMINUM ЛЕГУРА¡¿ Направени од премиум алуминиум и стакло влакна, со голема сила, здрав, долг издржливост.Спецификација : Предмет Тип : Префрлување Напојување Материјал : Алуминиум, Стакло Влакна Модел : 60 W Максимална Излезна Моќност : 60 W Влезен Напон : AC190-240 V Заштита Ниво : IP68 Излезниот Напон на Точноста : 98% Излез Бран на Бучава : 100m Vp-стр Пакет Листа : 1 x Префрлување Напојување.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите