.

.

Ebm-Papst - 6424U Круг Axial Фан, 6-49/64 Ширина, 6-49/64 Висина, 6-49/64 Фан Кол., 24VDC Напон

Ebm-Papst - 6424U Круг Axial Фан, 6-49/64 Ширина, 6-49/64 Висина, 6-49/64 Фан Кол., 24VDC Напон

мислење на клиентот:

DEN 455.76
Достапност
Во достапна форма

Дизајниран за употреба во апликации со најстрогите еколошки барања, оваа axial фан карактеристики.Дизајниран за употреба во апликации со најстрогите еколошки барања, оваа axial фан карактеристики пластични ножеви и алуминиум изградба на станови.Тоа, исто така, бара тешко жици конекции.Овој оглас е за секој.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите