.

.

homozy 2 парчиња со Завртки~Цинк Легура Круг

homozy 2 парчиња со Завртки~Цинк Легура Круг

мислење на клиентот:

DEN 144.48
Достапност
Во достапна форма

Уникатен Круг дизајн.Полиран.Погодни за стакло дебелина : 3-5 mm/0.11-0.19".Материјал : Цинк Легура.Големина прикажан на фотографијата,со Дијаметар : 27mm/1.06",висина : 14mm/0.55".Опис : - Погодни за стакло дебелина : 3-5 mm/0.11-0.19" - Единствена Круг дизајн - Големина прикажан на фотографијата,со Дијаметар : 27mm/1.06",висина : 14mm/0.55" - Материјал : Цинк Легура - Polished Package Вклучува : 2 Парчиња Круг Огледало Клип со Rawl Приклучоци и Завртки.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите