.

.

uxcell 8мм Flex-Раководител Ratcheting Комбинација Клуч Метрички 72 Заби 12 Точка Rachet Кутија Заврши Spanner Алатки, Cr-V

uxcell 8мм Flex-Раководител Ratcheting Комбинација Клуч Метрички 72 Заби 12 Точка Rachet Кутија Заврши Spanner

мислење на клиентот:

DEN 215.76
Достапност
Во достапна форма

【CR-V ЧЕЛИК】Направени на топлина третираат хром vanadium челик за сила и издржливост, со полиран и хром позлатен заврши за ' рѓа и корозија. 【ФЛЕКСИБИЛНИ 180 СТЕПЕНИ】На flex кутија-на крајот може да се навалите до 180°, која ви помага да се постигне ограничени места лесно и да се подобри својата ефикасност во голема мера. 【72-ЗАБ RATCHET】На ratcheting кутија крајот треба само 5-степен замав лак да работат.Направете го тоа лесно и практично да се справи со е тешко да се постигне места. 【12-ТОЧКА КУТИЈА КРАЈОТ】Обезбедува повеќе прецизни и удобно се вклопуваат и отпорен на лизгање надвор додека сте на работа. 【ОТВОРЕН КРАЈ】тоа е аглеста 15 степени па клуч може да се превртува да се вклучат сврзувачки елементи двапати почесто во тесни простори.Термички обработени хром vanadium легиран челик капка фалсификувани телото дава долг живот издржливост.Со полски хром-обложено заврши, за да се заштити од ' рѓа и корозија.Обезбедување на сигурни, сит се вклопуваат во скоро секој облик на сврзувачки елементи, 12-точка кутија крајот отпорен на лизгање надвор додека сте на работа, заштеда на влошување и вашиот стави на запалената.За да се спречи круг-оф, што се контакти и применува сила на рамни страни на fastener глави, а од аглите.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите