.

.

О Пополни Светлина, LED Живо Стриминг Прстен Светлина Студио за Фотографија Selfie Тетоважа Пополнете Светлината (6.5 инчи)

О Пополни Светлина, LED Живо Стриминг Прстен Светлина Студио за Фотографија Selfie Тетоважа Пополнете Светлината

мислење на клиентот:

DEN 549.36
Достапност
Во достапна форма

Практична настава : Широко се користат за во живо стриминг, салон за убавина, видео снимање, ПРЕДВОДЕНА фотографија, тетоважа, уште живот пукање, и така натаму. 3200-6500k Боја Температура : Враќање на бојата на снимање објектот себе, направи снимање ефект повеќе живи.Прстен светилка има висока осветленост и мека светлина.Сликата преземени е избалансиран во боја температура, добро се пополни светлина на сила.Прилагодливи Светлина : Осветленост и боја температура се прилагодливи слободно, извор на светлина област е голем, пополнете светлината е единствен.Мулти-насока прилагодување дизајн, прилагодлив позиција да се постигне подобро светло да се пополни ефект.USB Напојување : Погоден за уреди кои поддржуваат USB порт, како на пример, лаптоп, КОМПЈУТЕР, моќ група, USB полнач, AC адаптер, итн, лесно да се контролира.Услугата Гарантира : Одличен квалитет на Услуга брз, едноставен и по-продажбата.Ние и ветуваме на задоволство гаранција како што може да.Ако имате било незадоволство,ве молиме ги споделите со нас и нашиот тим ќе ви одговориме во рок од 24 часа.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : ABS, Метална Боја : Црна Тип : RK41-6.5 на Власт : 10w Боја Температура : 3200-6500k USB Напон : 5 V/1А LED Светилка Мушка Количина : 64pcs Пакет листа : 1 Сет на Кружни Пополнете Светлината.

Клучни карактеристики

Condition:
100% Brand New
Material:
ABS, Metal
Color:
Black
Type:
RK41-6.5in
Power:
10w
Color Temperature:
3200-6500k
USB Voltage:
5V/1A
LED Lamp Bead Quantity:
64pcs
Package list:
1 Set of Circular Fill Light :

Им се допаѓа и на купувачите