.

.

Експанзија Вентил, cciyu Климатизација Експанзија Вентил Одговара за ФОЛКСВАГЕН Буба за Cabrio за Corrado Голф Град за Jetta Passat

Експанзија Вентил, cciyu Климатизација Експанзија Вентил Одговара за ФОЛКСВАГЕН Буба за Cabrio за Corrado Голф

мислење на клиентот:

DEN 331.92
Достапност
Во достапна форма

КОМПАТИБИЛНОСТ - клима уред експанзија вентил одговара за 1992-2010 за "ФОЛКСВАГЕН" Буба/Cabrio/Corrado/Голф/Голф Град/ Jetta/ Passat.ФУНКЦИЈА - Експанзија вентил е витален елемент во рамките на климатизација коло, кои се обезбедува за точна контрола на температурата во патничкиот простор.КВАЛИТЕТ - Сите компоненти се внимателно проверени и потврдени да ги исполнуваат најстрогите стандарди за квалитет за да се обезбеди подолг животен век.ТЕСТИРАЊЕ - Тестиран пред да замине фабрика за да Бидете сигурни сигурност и супериорни перформанси.ВНИМАНИЕ - ве Молиме проверете слика и опис внимателно да се обезбеди овој дел ќе одговара на вашите потреби.Провери пред да го купат ќе ви помогне да ги избегнете непотребните кавги и да се врати превозот на трошоците.Производ Вовед : Проширување на Уреди за контрола на протокот на ладилни во A/C систем, и се од клучно значење за замена на дел за секој A/C работа.A/C Експанзија Вентил е конструиран за прецизно возило fitment и супериорни перформанси.на супериорни перформанси ќе ви помогне кул вашето возило longer FITMENT : 1998-2010 за "ФОЛКСВАГЕН" Буба 2.0 L1993-1996 година за "ФОЛКСВАГЕН" за Passat 2.0 L1999-2005 година за "ФОЛКСВАГЕН" Буба 1.8 L2006-2010 за "ФОЛКСВАГЕН" Буба 2.5 L1993-2012 за "ФОЛКСВАГЕН" за Jetta 2.0 L1993-2004 година за "ФОЛКСВАГЕН" за Jetta 1.8 L1993 за "ФОЛКСВАГЕН" за Passat 1.8 L1993-2006 година за "ФОЛКСВАГЕН" Голф 2.0 L1993-2004 година за "ФОЛКСВАГЕН" за Jetta 1.9 L2007-2010 за "ФОЛКСВАГЕН" Голф Град 2.0 L1998-2006 година за "ФОЛКСВАГЕН" Буба 1.9 L1993-2006 година за "ФОЛКСВАГЕН" Голф 1.9 L1993-2006 година за "ФОЛКСВАГЕН" Голф 1.8 L1995-2005 година за "ФОЛКСВАГЕН" Голф 2.8 L2003-2004 година за "ФОЛКСВАГЕН" Голф 3.2 L1994-2004 година за "ФОЛКСВАГЕН" за Jetta 2.8 L1995-2002 година за "ФОЛКСВАГЕН" за Cabrio 2.0 L1993-1997 за "ФОЛКСВАГЕН" за Passat 2.8 L1993-1997 за "ФОЛКСВАГЕН" за Passat 1.9 L1992-1995 година за "ФОЛКСВАГЕН" за Corrado 2.8 LInterchange Дел Број : 1 H0820679, 6 N0820679 C, 5048590, TEM207308, 207308, TEM217296, 217296 Package Вклучувајќи : 1 X/C Експанзија Вентил.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите