.

.

Премиум Помине на доградба на Акрилни Нокти Trucolorpowder - 16oz/453g - Пинк

Премиум Помине на доградба на Акрилни Нокти Trucolorpowder - 16oz/453g - Пинк

мислење на клиентот:

DEN 560.16
Достапност
Во достапна форма

На Доградба На Акрилни Нокти Во Прав.Пинк.За Професионална употреба само.PREMIUMNAIL Trucolor Прав Станица Jar - 16oz/453g Премиум Ноктите ексклузивни, акрилик прав се уникатни за професионални помине индустрија.Ние внимателно производство и се вклопуваат нашите прав до највисоките стандарди.Жуборот и облачност се речиси елиминирани.Чиста полимер овозможува вашите клиенти тонот на кожата за да се покаже преку акрилик.Нејзините она што му дава Премија sculptured помине својата карактеристична, природен изглед.Премиум прав лек за убава, сатенски финиш кој се намалува поднесување време и прашина.Тие се на располагање во комплетна палета на природни бои кои работат со сите тонови на кожата : Розова, Ултра Розова, Екстремни француски Бела и Јасно.Исто така можете да се меша Премиум Прав за да креирате ваши сопствени боја.Премиум Sculpting Прав напредни формулација прави апликација време побрзо и повеќе ефективни.Бидејќи тоа е техничар-контролирани, ќе се одржи на производ каде што сакате тоа да се и "брка производ" околу ноктите плоча е минимален.Ова ви овозможува да го задржи производот подалеку од cuticle област и да се спречи да го дигате прстот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите