.

.

10 lb Co2 Јаглерод Диоксид Цилиндар, Висок Проток 250 PSI Co2 Регулаторот, Заштитна Рачка, Возило Цилиндар Планината Заграда, 300PSI Гуми Inflator и Црева, Дигитални Inflating Off Road Гуми

10 lb Co2 Јаглерод Диоксид Цилиндар, Висок Проток 250 PSI Co2 Регулаторот, Заштитна Рачка, Возило Цилиндар Планината

мислење на клиентот:

DEN 10920.00
Достапност
Во достапна форма

10 lb Алуминиум Цилиндар, Прав Грб СЈАЈ ЦРНА со Возило Планината Заградата.Заштитен Вентил и Регулатор Носат Справи.Висок Проток Прилагодливи 250 PSI Јаглерод Диоксид Регулатор со брз се поврзете. 45 CFM (Кубни Метри во Минута) Не Замрзне Затнување Под Висока Побарувачка. 300 PSI Дигитални Гуми Мерач Inflator и 20' Серпентина Црево Собранието.Новиот Алуминиумски 10 lb Јаглерод Диоксид Цилиндар и со Висок Проток, не замрзнување брзиот проток 250 PSI Co2 Регулаторот наменета за inflating големи off road гуми.Co2 цилиндар доаѓа со една фабрика Високо Сјајна ЦРНА боени и уникатни цевка заштитна алуминиум рачка за заштита на вентил и регулатор.Исто така, вклучени - Црна прав обложени возило монтажа заграда, 300 PSI Дигитални Гуми Inflator и 20' серпентина црево собрание!Сè е НОВО и се подготвени да одат на патеката!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите