.

.

CPW (tm) Двојно Рака Моќ на Вредноста Хром Црна Влечење Странични Ретровизори Забавува Нов Пар Сет за 2012 + Nissan Граница Xterra Pathfinder Екваторот

CPW (tm) Двојно Рака Моќ на Вредноста Хром Црна Влечење Странични Ретровизори Забавува Нов Пар Сет за 2012 +

мислење на клиентот:

DEN 7919.76
Достапност
Во достапна форма

Сосема Нов Пар на Лево и Десно, не се Користи.Напојува Операција.Вклучува и Chrome & Текстура Црна Капи.Ве молиме натпревар приклучокот на последната слика со приклучокот на вашиот автомобил, инаку овие огледала нема да работи.Перформанси двојна рака влечење стил надградба.Одговара : 2005-15 Nissan Граница / 2005-12 Nissan Pathfinder / 2005-15 Nissan Xterra / 2009-12 Suzuki Екваторот.Иако DIY е можно.ПРОФЕСИОНАЛНАТА ИНСТАЛАЦИЈА е ПРЕПОРАЧЛИВО, НЕМА настава ќе бидат вклучени, освен на производителот оригинални оние дали постои каква било.CPW (tm) Двојно Рака Моќ на Вредноста Црна Влечење Странични Ретровизори Забавува Нов Пар Сет за Nissan Граница Xterra Екваторот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите