.

.

SMSOM VR Слушалки, VR Очила за iOS и Android Телефони, 3D Виртуелна Реалност Компатибилни Слушалки со 4.0-6.3 Инчен паметни телефони, 112° Агол на Гледање Око за Заштита, Подароци з?

SMSOM VR Слушалки, VR Очила за iOS и Android Телефони, 3D Виртуелна Реалност Компатибилни Слушалки со 4.0-6.3

мислење на клиентот:

DEN 5824.56
Достапност
Во достапна форма

Интегрирани главата монтирани дизајн, ротирачки носат-отпорни, структура, преку ергономски носи принцип, тежината е рамномерно распоредени, и не постои никаква непријатност кога се носи за долго време. 4.0-6.3 инчи на мобилен телефон универзална, Android / iphone може да се користи.На 112-степен широк агол видите обезбедува повеќе гледање искуство. 3 D фаза звук технологија ви дава 3 D аудиовизуелни искуство со добра звучна изолација и моќен бас.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе одговориме на вашето барање во рок од 24 часа. ● VR Слушалки● Материјал : ABS● боја : Бела● Носи метод : на главата монтирани● Компатибилна платформи : i OS/Андроид● Екран резолуција : 1020 или повеќе● Screen size : 4.0-6,3 инчи● Производот тежина : 363g● Нашата услуга : Ако имате било какви прашања, ве молиме оставете порака, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и ветувањето за да ви овозможи со најдобра услуга.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите