.

.

Reclosable Јасно/Транспарентен Боја Пластична Кеса 24 x 24 4 Мили 500 Парчиња

Reclosable Јасно/Транспарентен Боја Пластична Кеса 24 x 24 4 Мили 500 Парчиња

мислење на клиентот:

DEN 391.20
Достапност
Во достапна форма

ИЗДРЖЛИВИ - 4 мили кеси се подебели пластика што ги прави одлични за чување потешки, поостри објекти и гарантира заштита, отпорност на вода и издржливост.RECLOSABLE - Овие поли кеси може да се отвори и затворен лесно со една песна печат.ИЗДРЖЛИВИ - 4 мили кеси се подебели пластика што ги прави одлични за чување потешки, поостри објекти и да се обезбеди заштита, отпорност на вода и издржливост.ОБНОВЛИВИ - 4 мили дебели кеси се издржливи, па тие може да се користи за време и време повторно да заштедите пари.ПОВЕЌЕНАМЕНСКОТО ИСКОРИСТУВАЊЕ На поли кеси се совршен за чување, организирање, прикажување или заштита на многу видови на производи како храна, алатки, колекционерски предмети или занает резерви.Reclosable Торби : Трајни и разноврсна, reclosable кеси се одлични за чување на сè, од храна предмети да се занает резерви.Достапни во различни стилови и големини, ние сме сигурни дека за да се вклопат на вашите потреби.Направен од тешки комерцијални одделение пластика, овие се одлични за зачувување, прикажување и заштита на сите видови на производи, а да се задржат безбедно и во одлична форма.4 Мили Reclosable Торби : 4 Мили Ре-closable кеси се совршени во обезбедувајќи извонредна заштита и удобност.Подебели од нашите 2 мили кеси, овие се одлични за чување на потешки/поостри предмети и се обезбедува и заштита и трајност.Опремени со форумот усна и една песна печат, овие кеси ќе се лесно и безбедно се отвораат и затвораат, додека одржување од несакани нечистотија и влага.Изработени од 100% Богородица Ниска Густина Полиетилен, овие кеси се храна безбедно и да се исполнат сите барања.Објектот Спецификации : Премиум квалитет; Мерки вклучуваат печат.● Искористен простор од околу 1� помалку во должина.● Температурата Опсег : 20�С 150�Ѓ.● Може да се користи за чување на unperishable за неколку дена.● Форумот Усна и Риџ за Лесно Отворање.● Најдобро за Чување и Заштита на Производот.● Обезбедува свежина и заштитни мерки на објектите.● Достапна во еден или рефус случај количини.● Може да се користи за организирање на целта.Лесен и Економски.● Повеќе големина се движи нуди да се вклопи во специфични апликации.● Не се третира за печатење од страна на крајниот корисник● Обезбедува економски поволно метод за складирање, пакување, порибување и превозот.НАПОМЕНА : СИТЕ СЛИКИ ПРИКАЖАНИ СЕ ЗА ИЛУСТРАЦИЈА ЦЕЛ САМО.ВИСТИНСКИ ПРОИЗВОД МОЖЕ ДА СЕ РАЗЛИКУВА ПОРАДИ ПОДОБРУВАЊЕ НА ПРОИЗВОДОТ.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите