.

.

Kissitty 20-Дел 3 Дупки Тешки Голем Железо Безбедност Иглички 2.05 Метал Пролет Заклучување со Pin сврзувачки елементи за Ќебиња Здолништа Kilts Brooch Занаети Одлуки (Platinum)

Kissitty 20-Дел 3 Дупки Тешки Голем Железо Безбедност Иглички 2.05 Метал Пролет Заклучување со Pin сврзувачки

мислење на клиентот:

DEN 358.80
Достапност
Во достапна форма

Пакет : 20pcs/торба.Предаден од страна на Kissitty преку USPS.Големина : за 52mm долго, 15mm широк, дупка : 2~4mm, Pin : 0.5 mm.Додадете искра и сјај на вашата гардероба со овие модерни brooch иглички.На декоративни brooch ви овозможи да се создаде персоналните додаток.Можете да додадете она што накит украси сакате да го brooch.Опис : Kissitty 20-Дел 3 Дупки Тешки Голем Железо Безбедност Иглички 2.05" Метал Пролет Заклучување со Pin сврзувачки елементи за Ќебиња Здолништа Kilts Brooch Занаети Одлуки (Platinum).Додадете искра и сјај на вашата гардероба со овие модерни brooch иглички.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите