.

.

Reebok Мажите Нано X1 Крстот Тренер

Reebok Мажите Нано X1 Крстот Тренер

мислење на клиентот:

DEN 1374.24
Достапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.Гумен ѓон.Разноврсна Тренингот Чевли : Тренингот на начинот на кој сакате - овие комбинација обука и трчање овозможи да се скок, се искачи, и дури и се фрли на barbell наоколу со целосна доверба.Soft & Трајни Горниот : Овие исконски обука патики за мажи функција Flexweave поврзана горниот дека е дише уште издржливи, со интегрирана поддршка за повеќенасочни движење.Удобно се Вклопуваат : Floatride Енергија Пена обезбедува лесен, одговорно амортизирање на мажите трчање, додека одржување на перформанси и стабилност на мажите обука чевли.Стабилизирање Нога Поддршка : Подобрен со шок-апсорбирање на ЕВА пена midsole, овие мажи атлетика чевли се идеални за висок интензитет на вежбање, crossfit, кардио, кревање, качување, и работи.Изграден For Speed : The елегантен облик и ултра-стилски дизајн на овие лесни тренингот чевли за мажите, тоа ви помага да го уништи вашиот тренингот цели и да се чувствувате добро во врска со она што го носи премногу.Reebok е Американски-инспириран глобален бренд со длабоко фитнес наследство и јасна мисија : Да биде најдобар фитнес бренд во светот.Не е лесна еден.Но, ако еден е бренд што се може да направи тоа да се случи, тоа е Reebok, брендот кој е суштински дел од фитнес движење, што засекогаш ја смени начинот на кој ние гледаме на spandex и headbands.Секако, ова не е на 1980-тите години повеќе – светот се пресели на.Но така има Reebok и тоа продолжува да биде смел.Осмели се знае големината не доаѓаат од sameness.Изминатите години се карактеризира со трансформација од традиционалните спортови за фитнес.Трите страни на Reebok Делта, симбол на промени и трансформација, претставува физичка, ментална и социјална промени кои се случуваат кога поединци прифатат предизвикот на bettering себе во салата, во нивните животи и во светот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите