.

.

Професионални Помине Вежба Машина Електричен Комплет за Нокти, Електрични Пенкало Тип Помине Вежба Со 6 Мелница Битови, 35000 ВРТЕЖИ во минута се Прилагодува Брзинат?

Професионални Помине Вежба Машина Електричен Комплет за Нокти, Електрични Пенкало Тип Помине Вежба Со 6 Мелница

мислење на клиентот:

DEN 1442.40
Достапност
Во достапна форма

Преносни & Компактен Дизајн : Ова помине вежба машина направен од високо-квалитет на метал, мал и лесен дизајн, лесно да се справи и носат насекаде.Моќна Функција : Професионални high-tech брзина лого и моторни се направи електрична датотека ниска топлина, ниско ниво на бучава, и ниски вибрации.Хуманизирано лево и десно се сврти : може да се прилагоди на лево и десно насока на полирање пенкало за да се подобри ефикасноста и да се направи операција повеќе погодно.Заштита на животната средина и енергија-заштеда на подножјето на возилото : подножјето на возилото може да се користи само кога на власт е исклучено, на подножјето на возилото заштедува енергија, и може да се постави според личните желби.Силна брзина, силна енергија : На машина има силна моќ, која може да достигне 35000 / MIN по минута, а брзината е стабилно и континуирано стабилна.Преносни E-датотека е сите-во-едно помине одржување уред кој ви овозможува да се "придружите на нашиот салон за убавина-квалитетни нокти клуб" и да го направите вашиот сопствен маникир, заштеда на време и пари.Функционална, сестрано, и лесен-за-користење, може да се користи за маникир, педикир, акрил, гел, мртвата кожа, callus, и cuticle.Тоа е основна алатка за нокти-се грижи ветерани и новодојдените слично.Функција : 65w моќ / полирање на нокти / обликувањето / полирање / мртвата кожа / 35000 вртежи / мин / моќни за брзина / подножјето на возилото се префрлите / мали body Quick-промена мелење глава : мелење pen може да биде заменет, кој е брзо да се користат и лесен за ракување.спецификација : Име : Електрични помине polisher Material : ABS plasticcolor : grey Net тежина : 1277g Gross тежина : 1702g Power : 65 WVoltage : 110-220 V 50 / 60 HZConversion го оценувате : 35000 / min Package големина : 32.7 см "20cm * 11.2 cm Uses : Пескарење и средување на nails Applicable луѓе : ноктите продавници, убавина MMMultifunction,Покрај маникир Мултифункционален,Покрај маникир и педикир,може да се користи на мали кожни производи,дрво и ѕидот резба,удирање и брусење.Лесно да се работи, може да се поделат помине уметност за создавање забава со вашите пријатели или семејството.

Клучни карактеристики

Name:
Electric nail polisher
Material:
ABS plastic
color:
grey
Net weight:
1277g
Gross weight:
1702g
Power:
65W
Voltage:
110-220V 50 / 60HZ
Conversion rate:
35000 / min
Package size:
32.7cm 20cm * 11.2cm
Uses:
Sanding and trimming nails
Applicable people:
nail shops, beauty MM
Multifunction,Besides manicures Multifunction,Besides manicures and pedicures,can be used on small leather goods,wood and wall carving,punching and sanding. :
Easy to operate, you can share more nail art creation fun with your friends or family. :

Им се допаѓа и на купувачите