.

.

Прирачник Четка за Заби Прирачник Spinbrush Четка Мека Четка за Заби Нано четкичка за Заби за Возрасни Деца Професионална Грижа 10 Смета Интерденталните Четка (Quantità : 10)

Прирачник Четка за Заби Прирачник Spinbrush Четка Мека Четка за Заби Нано четкичка за Заби за Возрасни Деца

мислење на клиентот:

DEN 578.16
Достапност
Во достапна форма

Откако ќе се обиде на овој прирачник четка за заби, ти никогаш нема да се вратиш назад.Нано Четка за заби совет влакната за длабок и нежен чисти.Било паста за заби може да се користи на оваа четка за заби.Услужни влакната на четката ви помогне да се спречи заби рецесија од агресивни четкање, со сеопфатно чистење функција, погоден за чистење на јазикот.На нано прирачник четка за заби мерки 1cm*18cm 0.3"*7", тоа е изработен од пластика, соодветна големина за лесно одржување и длабоко чистење, исто така им овозможува удобен преземање.Четкајте ги забите два пати на ден за 2 минути, како дел од здрава орална хигиена рутина.Кружни моќ влакната да им помогне ефикасно чистење на забите.Мажи & Жени Четка Функција Ултра парична Казна Конец Заострените Влакната Аглеста за Тешко да се Постигне Места.Име на производ : прирачник toothbrush Function : чисти јазик coating Size : 1cm*18cm 0.3"*7"Четка рачка материјал : plastic Usage : Manual Number на четки за заби : 10 Applicable предмети : возрасни ученици и childrenprompt1. Бојата може да бидат различни, ве молиме да не му пречи.2. Откако ќе поставите цел, ќе организираме на испорака за вас како е можно поскоро и да го изберат најбрзиот превозот метод.Нашите заби е наменета да се користи повеќе пати, дури и до неколку недели!Ќе бидете изненадени од тоа колку долго нашите заби белење на заби минатата, во споредба со нашите конкуренти.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите