.

.

Команда Медиум Традиционалните Кука, Брусен Никел, Има 3 кг, 1-Кука, 2-Ленти, Организирање на Штета-Бесплатно

Команда Медиум Традиционалните Кука, Брусен Никел, Има 3 кг, 1-Кука, 2-Ленти, Организирање на Штета-Бесплатно

мислење на клиентот:

DEN 2162.40
Достапност
Во достапна форма

ВКЛУЧУВА – 1 бранеа никел кука, 2 средни ленти, 1 кука има 3 кг.ОРГАНИЗИРАЊЕ на ШТЕТА-БЕСПЛАТНО - се Каже збогум на дупки, знаци, или леплива остатоци на вашите ѕидови, врати, кабинети, или плакари; Команда Куките од 3 M се лесни за употреба и да им помогне одржите вашиот ѕидови во потрага убава.НЕ се ПОТРЕБНИ АЛАТКИ - Висат капи, торби, куче leashes, шалови и додатоци, каде што сакате без нокти или чекан.СИЛНА И РАЗНОВРСНА - Команда Куки се одржи силно на различни затворен површини вклучувајќи насликаните ѕидови, заврши дрво, стакло, плочи, метал и други мазни површини.Ги ОТСТРАНУВА ЧИСТО - Redecorate кога инспирација штрајкови; Овие ѕид куки остави без лепливи лепило зад; Совршен за да го користите во вашиот колеџ ученичкиот дом, стан, дома и во канцеларија.Команда Куки и Клипови со Отпорен на Вода Ленти ви овозможи да се задржи вашата бања организиран и внатре и надвор од туш.Тие се држи до многу површини, вклучувајќи и стакло, огледало, плочка, fiberglass, дрво и насликани површини.Тие се придржуваат цврсто и падне да остават без дупки, знаци, леплива остатоци или дамки, обезбедувајќи одлична алтернатива на грозен, несигурни вшмукување чаши и оштетување на завртки и ноктите.Се движат нив за чистење или реорганизација е едноставно како и примена на рефил, водоотпорен Командната Лента!Yes (да).Следете ги сите пакет инструкции и да го провери производот детали за тежина капацитет на секоја кука.За референца : 16 оз торба на кафе тежи една фунта, стандард 3 lb торба на јаболка тежи три фунти, и стандарден торба со компири тежи пет килограми.Ние се препорачува користење на вода-отпорни Команда Бања Производи, кои се направени специјално за да се одржи во влажни и влажни средини.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите