.

.

Вакуум Изолирани Храна Jug Колба Тегла Широк Устата Термос 33.8 Fl Мл Топла/Ладна 1-Ltr

Вакуум Изолирани Храна Jug Колба Тегла Широк Устата Термос 33.8 Fl Мл Топла/Ладна 1-Ltr

мислење на клиентот:

DEN 308.88
Достапност
Во достапна форма

Има Топла или Ладна.Пена за Изолација држи супи, шпагети, салата јогурт топла или ладна, за неколку часа. · Врвот рек машина за миење садови безбедно, трајни изградба. · Dura-Gard внатрешна лагер штити стакло додатен ви овозможува да јадат директно од шише. · Може да се Користи за Работа, на Училиште, на Плажа, на Пикник или било Каде.Вакуум Изолирани Храна Jug Колба Тегла Широк Устата Термос 33.8 Fl Мл 1.0 Литар жешка или ладна двоен ѕид Изолирани Храна Тегла Југ максимална температура задржување 1.0 Литарски Високо квалитетни и издржливи го задржува течности топла или ладна совршен за патување и за домашна употреба 1 LT Термос за Храна Мат./Компјутер : 5Х5.5 X11 инчи Опис на Производот Широк Устата Храна Jug Колба Тегла Термос 33.8 Fl Мл е направен од високо-квалитетни и издржливи.Accommodates и топла или ладна храна за складирање.Широк Устата Вакуум Колба Храна Југ. (1 L) капацитет на висок квалитет на сад Accommodates и топла или ладна храна складирање сад останува студена на допир.Широк устата accommodates буци храна Лесно да се чисти и се одлични за работа, училиште, канцеларија, патување и кампување.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите