.

.

Бумбари ПчелаY Раскрсници - Канал 5

Бумбари ПчелаY Раскрсници - Канал 5

мислење на клиентот:

DEN 599.76
Достапност
Во достапна форма

Заоблени dividers заштита на кабли од snags или солзи.Т-конектори ви овозможи да се прошири на секој посакуваната должина.Шарки капак за лесен утовар на кабли, жици или црева итн.Fiberglass зглоб нема да се наведнуваат во споредба со 'метал pin'.Дијамант treaded врвот зголемува влечење/намалува лизгање.Со капацитет до 25,000 lbs по оска, Балон Пчела Кабел Заштитник нуди многу на заштита за кабли, црева, и жици од добивање оштетени од постојана камион/vehicular сообраќај!Бумбари Пчела Кабелот Опфаќа имаат издолжување својства на 400-600%, во споредба со натпреварот кој нуди помалку од 250%.Ова значи дека полиуретан користи за да се направи Бумбари Пчела Кабел Опфаќа може да носи висок/тешки оптоварување пред трајно deforming и може да се водат многу повеќе пред да се прекрши.Т-bone конектори се дизајнирани за полесна тежина кабел заштитници како Бумбари Пчела.Тие ја формираат многу тесни врски да се задржи мала тежина заштитници од одвојување под притисок, се пократки и намалување на патување опасности.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите