.

.

Јога Никне 2-Pack Бебе Јога Панталони

Јога Никне 2-Pack Бебе Јога Панталони

мислење на клиентот:

DEN 94.08
Достапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Увезени.Машина За Миење.Удобно Foldover Корселе.Супер Меки и Растеглив да се Движат со Бебето.Стилски Activewear за Бебето.Одлично за Јога Часови кај Мама!.Јога Никне Нуди Координирање Качулка, Bodysuits, Bibs, Капи, и Ќебиња Одделно.Јога Никне карактеристики забава, удобно атлетик носат со живописни бои и разиграни модели.Овие симпатична 2pk пати-во текот Јога панталони функција мека, растеглив, Јога инспириран памук џерси мешавина ткаенина што е сигурно да се остане во чекор со вашите активни малку никне.Достапен во големини до 12 месеци!Љубовта на овие панталони?Меша и натпревар дополнителни облека од нашите координирање Розова Medallion Колекција!Од среќен бебе ви ги поставуваат секој ден авантури, да расте, да се релаксираат & бидат среќни, со Јога Никне!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите