.

.

Venicci Чиста 2 во 1 Патување Систем - Камен Сива боја/Бела

Venicci Чиста 2 во 1 Патување Систем - Камен Сива боја/Бела

мислење на клиентот:

DEN 19200.00
Достапност
Во достапна форма

Луксузен специјално издание Venicci патување систем комбинира флексибилност, елеганција и современите Европски стил.2 во 1 carrycot и шетач патување систем карактеристики leatherette детали во текот на carrycot, шетач на седиште и додатоци.Сите Шетач Пакети кои Вклучуваат Бесплатни "цела Сезона" додаток пакет во вредност од $300. Пакетот вклучува; Fashion Footmuff, Мода Пелена Торба, Cupholder, Инсекти Нето, Дожд маска, Браник Бар и големите шопинг кошница. 4-тркала суспензија карактеристики Venicci е 360 Меморија и Шок Апсорпција Технологија.Иновативни Leatherette може да се пофали анти алергиски спецификации, кои не се прегрее во топлина или расте тешко во студ.Нечистотијата е лесно да се отстранат со едноставна крпа и вода.Со Лесно Кликнете на Владата на рамка прави замена на carrycot седиштето единица многу полесно.Чиста сите-во-едно пакетот вклучува Престиж издание рамка, новородените carrycot, деца седиште единица, браник бар, седиште единица footmuff престилка, комарец маска, менување торба, raincover и купот на носителот.Сите-во-едно специјално издание за патување систем од Venicci *Погоден од раѓање до 3 години прибл. *Прилагодлива висина leatherette handlebar *Вентилирани новороденче carrycot со прилагодливи backrest *Реверзибилна, reclinable седиште единица погоден од 6 месеци *Браник бар и седиште единица темперамент се обезбеди вашето дете безбедноста *Брз, лесен, компактен пати рамка со монтажни тркала *Компатибилен со Макси-Cosi Автомобил Седишта со адаптери ( се продава одделно) *Пространа шопинг кошница за намирници и основи *Комарец нето штити бебето од штетни летечки инсекти *Прилагодливи нога одмор, handlebar и сонцето худ.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите