.

.

Хрчак торбичката, Пет Патна Чанта Памук Розова Преносни Дише Милениче Појдовни Торба Лесно да се Носат 16.2x15.6cm за Појдовни

Хрчак торбичката, Пет Патна Чанта Памук Розова Преносни Дише Милениче Појдовни Торба Лесно да се Носат 16.2x15.6cm

мислење на клиентот:

DEN 249.36
Достапност
Во достапна форма

Дише мрежа на вреќа, удобно, безбедно за вашите мали домашни миленичиња.Симпатична торба е исто така одличен подарок за вашите малку пријатели.Патент затворање е безбеден, удобен и лесен за нека миленичиња во и надвор.Направени од премиум материјалот, мека и пријатна за вашето домашно милениче.Лесно да се спроведе, да може да се преземат од страна на рака или рамо.Направени од премиум материјалот, мека и пријатна за вашето домашно милениче.Патент затворање е безбеден, удобен и лесен за нека миленичиња во и надвор.Лесно да се спроведе, да може да се преземат од страна на рака или рамо.Дише мрежа на вреќа, удобно, безбедно за вашите мали домашни миленичиња.Симпатична торба е исто така одличен подарок за вашите малку пријатели.

Клучни карактеристики

Condition:
100% Brand New
Material:
cotton
Color:
pink
Size:
approx. 16.2x15.6cm/6.38x6.14inch
Belt length:
35.5-90cm/14-35.4inch (adjustable)
Package List:
1 * Pet Carrier Bag  :

Им се допаѓа и на купувачите