.

.

МА&БЕБЕ Бебе Бебе Девојка Момче Облека Кратки Ракави, Плетени Врвот Т-Маица и Панталони Солидна Боја 2Pcs Летна Облека

МА&БЕБЕ Бебе Бебе Девојка Момче Облека Кратки Ракави, Плетени Врвот Т-Маица и Панталони Солидна Боја 2Pcs Летна

мислење на клиентот:

DEN 220.56
Достапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Материјал : Удобно и дише ткаенина за деца бебе, висок квалитет.Бебе Девојка Момче Облека Кратки Ракави, Плетени.Функција : Краток ракав круг вратот блузи, полна боја, кратки панталони, еластична корселе.Едноставни и Стилски : Вашиот малку ќе се погледне симпатична кога таа носи ова лето тимови во собата.Дизајн : Еластична половината дизајн,погодно за промена на пелена, да те направи принцеза повеќе привлечни и флексибилни.Повод : Прекрасна симпатична стил.погодна за секојдневно носење, специјални настани, родендени или фотографија.Боја : Б-виолетова | Големина : 18-24 Месеци Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.Големина На Табела : .Големина-Топ Должина-Биста 2Ракав-ПанталониПрепорачува Возраст. 80-23 cm25 cm13 см-22 см-6-12 Месеци. 9024.5 cm26.5 cm14 см 23 см- 1-2 Години. 10026 cm28 cm-15 см-24 см-2-3 Години. 11027.5 см-29.5 cm-16 см-25 см-3-4 Години. 12029 cm31 cm-17 см-26 см-4-5 Години.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите