.

.

Excellante 849851005105 Жица Стакло Закачалка, Хром Позлатен, 10

Excellante 849851005105 Жица Стакло Закачалка, Хром Позлатен, 10

мислење на клиентот:

DEN 207.60
Достапност
Во достапна форма

Изработени од месинг за дополнителна издржливост и цврстина.Идеален за било бар или ресторан во кој очила треба да бидат обесени за погодност.Совршен за задржување на шампањ и вински чаши во една наредени, лесно да пристапите начин.Едноставно изберете на сигурно место и да завртка во место и тоа ќе биде веднаш употребливи.Доаѓа во 16" и 24" за да одговараат на одредена bartending потреби.Excellante 10 Инчен жица стакло закачалка.Оваа жица стакло закачалката е шанкер е најдобар пријател.Виси очила и чување на нив за погодност била секогаш шанкер желба и сега е полесно од кога и да било.Ова е месинг-обложено!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите