.

.

Campsis 24pcs француски Сјајни Лажни Ноктите Розова Лажни Нокти Краток Плоштад Полн Покриваат Ноктите Уметност Поставува Партија Матурска Клип на Ноктите за Жени и Дево

Campsis 24pcs француски Сјајни Лажни Ноктите Розова Лажни Нокти Краток Плоштад Полн Покриваат Ноктите Уметност

мислење на клиентот:

DEN 175.92
Достапност
Во достапна форма

★Краток целосно покривање на ноктите Совети се направени со висок квалитет ABS еколошки материјал, кој не е токсични за вашето тело, или вашите нокти, обезбедување на безбедно и удобно искуство. ★Лажни нокти дизајн 24 компјутери set целосна помине дизајн лажни нокти совети со слободни помине налепница и мини нокти датотека.Боја:Како што е прикажано на сликата. ★Плоштадот лажни ноктите Спецификација(должина*Ширина) : 1.9*1.9 cm*2 парчиња;1.8*1.6 см*2 парчиња;1.75*1.6 см*2 парчиња;1.7*1.5 cm*2 парчиња;1.65* 1.4 cm*2 парчиња;1.63*1.3 см*2 парчиња;1.6*1.2 см*2 парчиња;1.58*1.2 см*2 парчиња; 1.55*1.1 cm*2 парчиња;1.45*1.1 cm*2 парчиња;1.41 cm*2 парчиња;1.3*0.9 cm*2 парчиња;Трим и датотека нив во било должината и обликот ви се допаѓа,лесен за употреба и издржливи,можат да го користат repeatly. ★Лажни ноктите клип на ноктите погоден да присуствуваат на танц партија, quinceanera, Вечер Партија,Банкет,важно церемонијата или пријатели' собир за жени и девојки. ★Забелешка - Кога ќе се користи лажни нокти, лак вашите нокти со алкохол однапред да ги задржиме чиста и здрава.Ве молиме имајте предвид дека вистинската боја може да се разликува малку од онлајн сликата поради монитор во боја settings.Без разлика што вашиот ноктите големина е, ќе може да го изберат најсоодветен лажни нокти за себе ,тоа е лесно да се намали и датотека нив во било должината и обликот ви се допаѓа.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите