.

.

KOHLER 8524-BL Slidebar, Мат Црна

KOHLER 8524-BL Slidebar, Мат Црна

мислење на клиентот:

DEN 1982.64
Достапност
Во достапна форма

Издржливи метална конструкција.Завршува спротивстави на корозија и tarnishing.Пакет Димензии : 4.064 L x 83.82 H x 18.796 W (сантиметри).Пакет Тежина : 1.315 килограми.Овој основен slidebar поддржува прилагодливи handshower на вашата посакувана висина за кориснички туширање искуство.Тоа карактеристики трајни изградба и едноставна форма која координира со сите стилови на бања оркестарот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите