.

.

Feilengs Шетач Чаша Носителот, 2-во-1 Универзално Шише и Телефон Шетач за Складирање Багажник, 360° Прилагодливи Велосипед Шише за Вода Пијат Носителот Phone Држач за Шетач,

Feilengs Шетач Чаша Носителот, 2-во-1 Универзално Шише и Телефон Шетач за Складирање Багажник, 360° Прилагодливи

мислење на клиентот:

DEN 2210.40
Достапност
Во достапна форма

Силна компатибилност, тоа може да биде инсталиран со 90% бебешките колички како на пример, прачки, тркалезни прачки и рамни шипки.Тоа е исто така погоден за инвалидски колички, велосипеди, електрични скутери и др.Оваа чаша држач е погоден за ставање млеко шишиња од различни големини, како што се kettles, кафе чаши, бебе шишиња, итн.Ова е лесен начин за брзо да добиете чаши и мобилни телефони.Чаша носителот е направен на животната средина АБС материјал, кој е безбедно, без мирис, повеќе издржлив, лесен во тежина и лесно да се инсталира.Тоа може да бидат подготвени, без било какви алатки.На stroller Phone држачот може да ротира 360 степени и може да се инсталира на handlebars, под седиштето, надолу цевка, предна вилушка, и пред цевка.Тоа може да се користи за повеќето колички.На TPR не се лизга ќе не нула купот на телото, тоа може да цврсто поддршка на купот на телото и да се спречи чаша од тресење.Мобилниот телефон држач е погоден за под 6.6 инч.Спецификации : Димензии : околу 15.5*10*7cm/6.10*3.94*2.76 инчен Купот на устата : околу 9,5 см/3.74 inch Material : ABSSuitable за : колички, колички, велосипеди, електрични скутери, шопинг колички, итн.Пакување Листа : Мобилен Телефон Кутија 2-во-1 Шетач Чаша Носителот*1 Note : 1. Поради проблеми на светлосни ефекти и снимање агли, ќе има одредени tolerances во производ, ве молиме да се разбере.2. Поради прирачник за мерење, производот е некои големина толеранција.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите