.

.

Colcolo Адаптер за Плетење на Машина со Завртка, Брзо Поврзана Адаптер,Чудак се Справи со Адаптер за Плетење Замена на Делови Материјали

Colcolo Адаптер за Плетење на Машина со Завртка, Брзо Поврзана Адаптер,Чудак се Справи со Адаптер за Плетење

мислење на клиентот:

DEN 305.04
Достапност
Во достапна форма

Изработен од пластика, трајни производи за траен време.Совршен за почетник knitters да сплетам свој моден DIY занаети додатоци.Пакет се Вклучени : 1x Полнач за батерии 1x Завртка.Специјална машина за плетење, брзо ликвидација и не е лесно да се јазол.Адаптер вклопува удобно врз чудак на вашата машина за плетење, лесно за сместени и отстранети, за објавување на вашите раце.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите