.

.

mDesign ликовната Уметност/Занает Организатор Чаша Носителот, Поделени Складирање Организатор на Клупи, Маси, Workspaces - Продавници Креда Маркери, Боја, Обоени Моливи - 3 С

mDesign ликовната Уметност/Занает Организатор Чаша Носителот, Поделени Складирање Организатор на Клупи, Маси,

мислење на клиентот:

DEN 240.00
Достапност
Во достапна форма

SMART СКЛАДИРАЊЕ : Ова уметности и занаети организатор на купот додава совршен простор за висок четки, обоени моливи, гел пенкала, боја четки, маркери, лепак стапови и други уметност резерви на вашата работна маса или workspace; Користете го за да се задржи хартија изработката алатки, занает боја, лепак стапови, ножици и други додатоци корисна; Совршен за дома, студио или workspaces. 3 ПРЕГРАДИ : Карактеристики 3 одделни прегради за tidying до преполни површини или студиа и создавање на лесен, организирано складирање на вашиот уметност, занает и хоби essentials, додека одржување на нив на едно место и лесно достапни во секое време ќе им треба; m DESIGN СОВЕТ - изработка со вашите малечки е брзо и лесно, кога ќе продавница боички, перат маркери, обоени моливи, цевка чистење, цевчиња и други предмети во овој пригоден складирање центар.РАЗНОВРСНА Држи мноштво на додатоци заедно во едно место, така repositioning или да се оди на рака caddy на вашиот workspace е брзо и лесно; се Одлични за организирање на прибор за пишување во ученичкиот дом простории, училници и работната просторија; исто Така корисен за зачувување на шминка четки на бања суета, countertop или кабинет.КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА : се Направени од издржлив BPA и Хлор слободни да се загрози-отпорна пластика; Лесно Грижа - се чисти со благ сапун и вода; не го оставајте во машина за миење садови.СМИСЛЕНО ГОЛЕМИНА : Мерки за 2,8" x 7.6" x 4.5" висока.На m Design занает снабдување складирање caddy totes се совршен за чување на пловни резерви.Организира сите на вашите омилени бои, предиво, scrapbooking материјали, и повеќе.Удобен и пластовидно, овие totes може да се користи во целиот дом, не само во занает соба!На рака носејќи се справува да ги направи лесно пренослив.Тоа е лесно да се создаде складирање решение што се работи најдобро за вас - во секоја соба од вашиот дом!m Design - мирен, помалку нередот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите