.

.

Транссексуалци Гордост Знаме Грди Џемпер Божиќ 3D Графички Грди Џемпер Божиќ Смешно Екипажот Вратот Pullover Sweatshirt за Мажи Жени

Транссексуалци Гордост Знаме Грди Џемпер Божиќ 3D Графички Грди Џемпер Божиќ Смешно Екипажот Вратот Pullover

мислење на клиентот:

DEN 959.76
Достапност
Во достапна форма

Машина За Миење.Удобно и разноврсна, овој џемпер е совршен на свој или како слој под палто или јакна.Овој повик гардероба-од суштинско значење доаѓа во лесни ткаенини идеален за удобно секојдневна облека.Погоден за посебни прилики како што се Божиќ, birthday (роденден, прослава, housewarming подарок. 60% памук и 30% акрил - 10% Spandex.Волна активни влакна се користат за да се реагира на вашето тело на температурата, на тој начин имајќи топло во Зима и да се излади во текот на Летото.ПЕРАТ : Машина за миење ладна, само не-хлор кајгана, кога е потребно, висат суво, кул iron на задната страна или сува чиста.ДОБРО ЗА НЕКОЛКУ НАВРАТИ - корисен подарок за Божиќ порибување stuffer, Божиќ, Денот на Таткото, bday, евтини празник подароци, денот на вљубените, родендени, кул подарок кошница, белиот слон подарок размена хумор, тајната на дедо мраз, јенки трампа, саркастична замолчени подарок кеси и обвива, пензионирање, претворајќи 40 50 60 или 70 години, најсмешните креативните мали подароци.Answer : ___________________________ Note : - Од големината е рачно да се вреднуваат, ве молиме оставете мала димензија разлика.Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од визуелните слики.Удобно и разноврсна, овој џемпер е совршен на свој или како слој под палто или јакна.Овој повик гардероба-од суштинско значење доаѓа во лесни ткаенини идеален за удобно секојдневна облека.Погоден за посебни прилики како што се Божиќ, birthday (роденден, прослава, housewarming подарок.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите