.

.

Обединетите Случај Не Се Лизга Покрие Со Потпирач За Samsung Галакси A3 (2017) | Во Црна | Хибрид

Обединетите Случај Не Се Лизга Покрие Со Потпирач За Samsung Галакси A3 (2017) | Во Црна | Хибрид

мислење на клиентот:

DEN 626.40
Достапност
Во достапна форма

Трансформатор случај компатибилен со Samsung Galaxy A3 (2017) Уживаат 100% фит.Потпирачот : Уживајте во релаксирана видео. 2-дел изградба.Густата гума рамка нуди добра падне заштита на секој агол.Хард назад го задржува случај широка и стабилна.Заедно, двата дела се создадат оптимални заштитни својства за Samsung Галакси A3 (2017).Shockproof отворено случај.Го користите вашиот мобилен телефон безбедно - дури и на отворено!Наместо на мобилен телефон за себе, нека овој робустен мобилен телефон случај апсорбира шокот.Сите пристаништа и копчиња се добро заштитени со мобилен телефон покрие, а со тоа и на чувствителните внатрешни електроника на мобилен телефон.Не се лизга површина на грбот.Карактеристики. 100% совршено се вклопуваат за вашиот мобилен телефон.Уживајте во 100% совршено се вклопуваат.Благодарение на прецизни cutouts на мобилен телефон, контролите остане лесен за употреба.Хибрид случај направен од пластика и TPU.Овој мобилен телефон случај е направен од 2 модул делови благодарение на мека рамка направена од TPU (многу слична на силикон) и тешко се врати изработени од тврд пластичен.Оваа комбинација овозможува на shockproof својства на случајот.Две-дел изградба .Густата гума рамка нуди добра падне заштита на секој агол.Хард назад го задржува случај широка и стабилна.Заедно, двата дела се создадат оптимални заштитни својства.Outoor заштита, shockproof.Го користите вашиот мобилен телефон безбедно - дури и на отворено!Наместо на мобилен телефон, нека овој робустен мобилен телефон случај апсорбира шокот.Порта и копче за заштита.Сите пристаништа и копчиња се добро заштитени со мобилен телефон покрие, а со тоа и на чувствителните внатрешни електроника на мобилен телефон.Брза испорака од престолнината.Вашиот Раш Тргување Тим е на сајт во Берлин.Ние ги испратите вашите производи, од тука секој ден.Пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите