.

.

Произведено во САД, Унисекс Дише Лице Покривање, Дише Лицето Маска

Произведено во САД, Унисекс Дише Лице Покривање, Дише Лицето Маска

мислење на клиентот:

DEN 239.76
Достапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Машина За Миење.Произведено ВО САД од страна на MJoffee.ПРИЛАГОДЛИВИ УВО ЈАМКА за совршено се вклопуваат.Мека и Дише ткаенина.За нега на настава : Машина за миење со слични бои.Собори сува ниска или висат сува. 2 Слој маска, со прилагодливи уво циклуси.Модерен и стилски.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 2 ply Маска со прилагодливи уво циклуси за совршено се вклопуваат.Објектот е направен во САД.Ткаенина е мека на допир и многу дише.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите