.

.

Бања и Тело Работи Потпис Класици Задоволства Колекција Лосион за Тело и Туш Гел Подарок Сет на Мажите или Жените (Ноќ Цветаат Јасмин)

Бања и Тело Работи Потпис Класици Задоволства Колекција Лосион за Тело и Туш Гел Подарок Сет на Мажите или Жените

мислење на клиентот:

DEN 421.20
Достапност
Во достапна форма

Сет Вклучува Еден (1) Секоја Ноќ-Цветаат Јасмин Туш Гел & Лосион за Тело!.Полна Големина Производи : Туш Гел е 10 Fl.Оз. & Лосион за тело е 8 Fl.Оз.Прекинува & тешко да се најде мирис!.Ќе се Направи Голем Дар!Ве молиме Имајте во предвид : Производи Само, Подарок Заврши Не е Вклучена.Не се Тестирани на Животни.Бања & Тело Работи Сет на Полна Големина Туш Гел & Лосион за Тело~ Ноќ-Цветаат Јасмин!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите