.

.

YUUAND PC Камера Камера USB 1080P HD Мрежа Суспендирани Автофокус Мрежна Камера за КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Десктоп На Линија Состанок

YUUAND PC Камера Камера USB 1080P HD Мрежа Суспендирани Автофокус Мрежна Камера за КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Десктоп

мислење на клиентот:

DEN 887.76
Достапност
Во достапна форма

ABS & Метал,Полиестер.Направен во САД и се Увезени.Drawstring затворање. ♥Почитувани купувачи добредојдовте на YUUAND, Ние сме убав продавачот посветени на обезбедување на вас со најдобрите шопинг искуство.Фабрика директни продажби така нашата цена е пониска. ☎Не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми. ⚫ врски големи поштенски врски поштенски врски 4 инчен поштенски врски јасно долго поштенски врски обоени поштенски врски браун поштенски врски поштенски врски 12 инчен поштенски врски мали кабел поштенски врски жица врски со завртки дупка жица врски со завртки. ⚫ дупки во нив жица врски со завртки дупка 3m жица врски асортиман жица врски асортиман тешки жица врски асортиман велкро мека жица врски за растенија мека жица врски за растенија. ⚫ жица врски тешки индустриски жица врски тешки 26 жица врски тешки црна жица врски 4 инчен жица врски 4 инчен сина жица врски обновливи пресврт жица врски обновливи жица врски еднократно.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите