.

.

Деца Бебе Деца Девојка Облека Флорални Блузи Кратко Sleeve Т-Маица Мини Копчето Здолниште Лето Пролет Облека 2 парчиња Сет

Деца Бебе Деца Девојка Облека Флорални Блузи Кратко Sleeve Т-Маица Мини Копчето Здолниште Лето Пролет Облека

мислење на клиентот:

DEN 191.76
Достапност
Во достапна форма

Памук,Крзно.Копче затворање.Материјал : Памук мешавина,со висок квалитет,мека, дише и удобно деца девојка да падне облека сет.Стил : Цврсти црна долг ракав блузи,turtleneck кошула блузи,копчето здолниште,цврсти жолта здолниште,мини здолниште,топла облека,крзно кожа scraf,сите моден дизајн се погодни за вашата симпатична бебе девојка.Повод : Бебе девојка топло здолниште облека поставите совршено се вклопуваат за секојдневно носење,playwear,партија,појдовни,одмор,фотографија реквизити,подароци,пролет,лето,есен,зима и сл.Пакет Содржи : 1*Turtleneck Долг Ракав Блузи+1*Копчето Здолниште.Возраст : Младата девојка долг ракав цврст блузи и копчето здолниште облека поставите препорачаната Возраст за деца бебе деца девојка 2-3years,3-4years,4-5years,5-6years,6-7years.Боја : Крзно+црни Блузи+портокал Здолниште | Големина : 4-5 T Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите