.

.

Dogggy Домаќинство Ѓубре може да Стигнале Кујна корпата за Ѓубре, Скриени Отпад Бин Под Маса Виси Countertop Wastebasket Ѓубре Touchless Ѓубре Може да Биро за Автомобил Канцеларија У

Dogggy Домаќинство Ѓубре може да Стигнале Кујна корпата за Ѓубре, Скриени Отпад Бин Под Маса Виси Countertop

мислење на клиентот:

DEN 1624.80
Достапност
Во достапна форма

Ова ѓубре може да дава изјава со своите стилски бои и уникатни бои и беше наменета за подобрување на вашиот постоечки décor.Корпата за ѓубре само, други додатоци демо на сликата не е вклучена.Скалабилни дизајн, заштеда на простор, лесен за употреба, убав ѓубре складирање кутија за дом, канцеларија.Тесен дизајн не заземаат простор.Фиока ѓубре дизајн, нуди повеќе convinence за вас.Направени од врвен квалитет ABS и PP материјал, издржлив и не е лесна деформација.Дека изгледа одлично и лесно се вклопува во тесни дупки и мали простори.100% сосема нов и висок quality Trash Може само, други додатоци демо на сликата не е вклучена.Спецификација : Материјал : ABS + PPSize : стан.13x12x16cm/5.12x4.72x6.3in Optional Бои : Бела, Gray Styles : Лифт Стил, Редовни Style Quantity : 1 Pc Package вклучува : 1 x Ѓубре Can The кујна, спалната соба, дневна соба, студијата, активност соба, дури и во вашиот дете кабината, мислам дека сето тоа е правото да се стави на еден од нашите корпата за ѓубре.

Клучни карактеристики

Material:
ABS + PP
Size:
app.13x12x16cm/5.12x4.72x6.3in
Optional Colors:
White, Gray
Styles:
Lift Style, Regular Style
Quantity:
1 Pc
Package includes:
1 x Trash Can :
The kitchen, the bedroom, the living room, the study, the activity room, even in your kid's cabin, I think it's all right to put one of our trash can. :

Им се допаѓа и на купувачите