.

.

Памук Пупки Тоалет Ткиво да се Оди, 3 Count

Памук Пупки Тоалет Ткиво да се Оди, 3 Count

мислење на клиентот:

DEN 191.76
Достапност
Во достапна форма

Ќе добиете (3) Тоалет Ткиво Да се Оди. 2-ply 75 лист во секој тркалаат.Одлично за Патување.Се вклопува во Чанта, Џеб, Пелена Торба, Ранец или Ракавица за Замрзнување.Се повлече-out Фармацевт.Содржи 3 ролни.Секое повлекување од диспензерот има 75 листови на 2-ply тоалетна хартија.Одлично за патување, кампување, или вонредна употреба.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите